Czwartek 23 listopada
Zupa chińska (250ml) (A:1,9)
Kluski łyżką kładzione, kapusta kiszona gotowana (180g/100g) (A:1,3,7)

Piątek 24 listopada
Grochowa (250ml) (A: 1, 9)
Makaron z sosem pomidorowym (180g/120g) (A: 1,3,7)


Poniedziałek 27 listopada
Jarzynowa (250ml) (A: 1,7,9)
Makaron carbonara (180g/120g) (A: 1,3,7)

Wtorek 28 listopada
Gulaszowa (250ml) (A:1,9)
Naleśniki z serem i sorbetem truskawkowym (2 szt.) (A:1,3,7)

Środa 29 listopada
Pieczarkowa (250ml) (A:1,7,9)
Kaszotto z mięsem i warzywami w sosie pomidorowym (200g) (A:1,7,)

Czwartek 30 listopada
Pomidorowa z ryżem (250ml) (A:1,3,7)
Devolay z serem, ziemniaki puree, surówka z kapusty czerwonej
(120g/180g/100g) (A: 1,3,4,7)

Piątek 01 grudnia
Krem serowy (250ml) (A:1,3,7)
Jajko w sosie koperkowym , ziemniaki , marchewka gotowana
(2 szt./180g/50g) (A:1,3,7)

Poniedziałek 04 grudnia
Rosół z makaronem (250ml) (A:1,3,9)
Filet z kurczaka grillowany, ryż, sos czosnkowy, surówka z kapusty pekińskiej
(120g/180g/100g) (A:7)

Wtorek 05 grudnia
Kalafiorowa (250ml) (A: 1,3,7,9)
Kurczak w sosie śmietanowo – serowo – szpinakowym, makaron
(100g/50g/180g) (A: 1,3,7)

Środa 06 grudnia
Szczawiowa (250ml) (A:3,7)
Schabowy, ziemniaki puree, marchewka gotowana (120g/180g/100g) (A: 1,3,7)

Czwartek 07 grudnia
Fasolowa Jaś (250ml) (A: 1, 7)
Gołąbki w sosie pomidorowym, ziemniaki (1 szt./180g) (A: 1,3,7)

Piątek 08 grudnia
Barszcz ukraiński (250ml) (A: 1, 7,9)
Kluski łyżką kładzione, kapusta kiszona gotowana (180g/100g) (A:1,3,7)


Poniedziałek 11 grudnia
Jarzynowa (250ml) (A:1,3,7)
Kurczak po chińsku, ryż (100g/50g/180g) (A: 1,3,7)

Wtorek 12 grudnia
Owocowa z makaronem (250ml) (A: 1,3)
Kotlet mielony, ziemniaki puree z prażoną cebulką, ogórki kiszone
(100g/180g/100g) (A:7)

Środa 13 grudnia
Grochowa (250ml) (A: 1, 9)
Pierogi leniwe z cukrem i śmietaną (180g) (A:1,3,7)

Czwartek 14 grudnia
Krem pieczarkowy (250ml) (A: 1, 3,7, 9)
Udko z kurczaka pieczone, pyzy, buraczki
(1 szt./2szt/100g) (A: 1,3,7)

Piątek 15 grudnia
Brokułowa (250ml)(A: 1,7,9)
Paluszki rybne, ziemniaki, surówka z marchewki
(3 szt./180g/100g) (A: 1,3,4,7)


Poniedziałek 18 grudnia
Kapuśniak (250ml) (A: 1,7)
Potrawka z kurczaka, ryż, marchewka z groszkiem (100g/180g/100g) (A: 1,7)

Wtorek 19 grudnia
Zupa pomidorowa z ryżem (250ml) (A:1,7)
Gulasz z szynki, kasza, kapusta czerwona gotowana (100g/180g/100g) (A: 1,7)

Środa 20 grudnia
Zupa węgierska (250ml) (A:1,9)
Krokiety z kapustą i grzybami (2 szt.) (A:1,3,7)

Czwartek 21 grudnia
Zupa grzybowa z łazankami (250ml) (A:1,3,7)
Filet z mintaja panierowany, ziemniaki, surówka z kapusty białej
(100g/180g/100g) (A: 1,3,4,7)

Piątek 22 grudnia
Barszcz z uszkami (250ml) (A:1,3,7)
Pierogi z kapustą i grzybami (8szt.) (A:1,3,7)


Cennik dla uczniów:
Zupa dnia 4,00
Danie dnia 8,00
Dwudaniowy obiad w abonamencie 4,50

Cennik dla pracowników szkoły:
Zupa dnia 4,00
Danie dnia 8,00
Dwudaniowy obiad w abonamencie 7,00

Cennik dla osób spoza szkoły:
Zupa dnia 4,00
Danie dnia 10,00
Dwudaniowy obiad w abonamencie 10,00

SUBSTANCJE LUB PRODUKTY POWODUJĄCE ALERGIE
LUB REAKCJE NIETOLERANCJI (A: numer )


1. Zboża zawierające gluten, tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut lub ich odmiany hybrydowe, a także produkty pochodne, z wyjątkiem:
a) syropów glukozowych na bazie pszenicy zawierających dekstrozę ( 1 );
b) maltodekstryn na bazie pszenicy ( 1 );
c) syropów glukozowych na bazie jęczmienia;
d) zbóż wykorzystywanych do produkcji destylatów alkoh., w tym alkoholu etylowego poch. rolniczego;
2. Skorupiaki i produkty pochodne;
3. Jaja i produkty pochodne;
4. Ryby i produkty pochodne, z wyjątkiem:
a) żelatyny rybnej stosowanej jako nośnik preparatów zawierających witaminy lub karotenoidy;
b) żelatyny rybnej lub karuku stosowanych jako środki klarujące do piwa i wina;
5. Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne;
6. Soja i produkty pochodne, z wyjątkiem:
a) całkowicie rafinowanego oleju i tłuszczu sojowego ( 1 );
b) mieszaniny naturalnych tokoferoli (E306), naturalnego D-alfa-tokoferolu, naturalnego octanu D-alfa-tokoferolu, naturalnego bursztynianu D-alfa-tokoferolu pochodzenia sojowego;
c) fitosteroli i estrów fitosteroli otrzymanych z olejów roślinnych pochodzenia sojowego;
d) estru stanolu roślinnego produkowanego ze steroli olejów roślinnych pochodzenia sojowego;
7. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą), z wyjątkiem:
a) serwatki wykorzystywanej do produkcji destylatów alkoholowych, w tym alkoholu etylowego pochodzenia rolniczego,
b) laktitolu;
8. Orzechy, tj. migdały (Amygdalus communis L.), orzechy laskowe (Corylus avellana), orzechy włoskie (Juglans regia), orzechy nerkowca (Anacardium occidentale), orzeszki pekan (Carya illinoinensis (Wangenh.) K. Koch), orzechy brazylijskie (Bertholletia excelsa), pistacje/orzechy pistacjowe (Pistacia vera), orzechy makadamia lub orzechy Queensland (Macadamia ternifolia), a także produkty pochodne z wyjątkiem orzechów wykorz. do produkcji destylatów alkoh., w tym alkoh. etylowego poch. rolniczego;
9. Seler i produkty pochodne;
10. Gorczyca i produkty pochodne;
11. Nasiona sezamu i produkty pochodne;
12. Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg/kg lub 10 mg/litr w przeliczeniu na całkowitą zawartość SO 2 dla prod. w postaci gotowej bezpośrednio do spożycia lub w postaci przygotowanej do spożycia zgodnie z instrukcjami wytwórców;
13. Łubin i produkty pochodne;
14. Mięczaki i produkty pochodne.PL 22.11.2011 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej L 304/43
( 1 ) Oraz produkty pochodne, o ile obróbka, jakiej je poddano, najprawdopodobniej nie wpływa na zwiększenie alergenności, ocenionej przez właściwy organ w odniesieniu do produktu, z którego powstały.








Galeria 3


Galeria 2


Galeria 2